Špatný zrak vás limituje v činnostech, které jste dříve vykonávali rádi a s chutí. Nyní se musíte spíše nutit, abyste dětem přečetli na noc pohádku nebo si šli zahrát tenis, protože vidíte hůře a hůře. Přemýšlejte o operaci očí a korekci tím nejlepším způsobem.

Zrakové vady postihují i mladé lidi, nejedná se pouze o šedý zákal u starších jedinců. Pokud se vada rozpozná včas, zahájí se i správná terapie a vy můžete zase vidět jako dříve. Rozmazané vidění pro vás bude minulost. Laserová operace není zákrok, kterého byste se měli obávat. Nejmodernější technologie dala vznik 6D laseru, který je zcela přesným a spolehlivým zařízením.

Život bez brýlí

Život bez brýlí

Mnoho lidí, kteří podstoupili operaci tímto způsobem s předešlými nezdary z chirurgického řešení, vám jistě řeknou, že laserová technika je k oku o dost šetrnější. Je s tím spojena i kratší rekonvalescence a menší bolestivost.

Navíc jste předem řádně poučeni, co je a co není před zákrokem vhodné. U žen je to především líčení, kterého by se měly vyvarovat. Společně s muži potom i korekce čočkami. Oči musí být před zákrokem čiré, bez známek podráždění, natož zánětu.

Velkou výhodou je tu fakt, že lze provést zákrok na obou očích naráz, což je opravdu medicínským přínosem a objevem pro všechny oční lékaře. O možnostech 6D excimer laseru se tak mluví jako o zázraku, který již upravil poruchu zraku spoustu lidem. Třeba jste to právě vy, na kterých je nyní řada tento jednoduchý refrakční zákrok v očním centru Ziris podstoupit. Jsou tu jisté kontraindikace, ale ty jsou včasně zachyceny ošetřujícím lékařem, protože výkonu předchází vstupní vyšetření. Pokud pro vás laser není dobrý, navrhneme vám jiný způsob léčby a operace. Snažíme se vyjít maximálně vstříc všem, ať trpíte dalekozrakostí, krátkozrakostí, astigmatismem, kombinacemi nebo jinými vadami.

Samotný zákrok spadá do kategorie ambulantních zákroků, což jistě napovídá i o tom, že člověk nemusí podstoupit celkovou anestézii (pouze se znecitliví oči anestetickými kapkami).

6D laser funguje na principu tenkého paprsku, jedná se tedy o naprosto nejbezpečnější způsob úpravy korekce zraku vůbec. Sice vás čeká pár kontrol u lékaře, ale oproti chirurgickému zákroku to opravdu nic není.