Kdo by si nepřál dokonalou postavu bez tukových zásob v těch nejrizikovějších partiích. Bohužel ne každému byla postavička jako lusk nadělena do vínku, a proto jsou mezi vámi tací, jež se snaží mermomocí zhubnout a shodit tak přebytečná kila. Mnohým se podaří zhubnout dočasně, a jakmile se přestanou snažit, naberou ztracená kila zpátky – často i dvojnásobně. Jestliže se i vy snažíte dostat do formy, pak si jistě pohráváte s otázkou, jak zhubnout trvale.

Cesta za dokonalou postavou je trnitá

Nejrůznějších diet a rad, jak dosáhnout dokonalé postavy existuje celá řada. Možná jste i vy vyzkoušeli nějakou tu dietu – bohužel však bez úspěchu nebo naopak s neoblíbeným jojo efektem. Jednou z možných cest, jak zhubnout, je dělená strava. Ukázka jídelníčku vám v mnohém prozradí, oč se vlastně jedná a co je podstatou tohoto způsobu hubnutí. Základním předpokladem je oddělování potravin – v praxi to pak funguje tak, že jeden den smíte jíst jenom bílkoviny, druhý den pouze sacharidy.

Syté jídlo, po kterém se nepřejíte

Když se lidé snaží zhubnout, často si odpírají nejrůznější pochutiny nebo se naopak hodně omezují v jídle. Ani první cesta ani ta druhá není správná. Jestliže se snažíte shodit kila navíc, nemusíte hladovět. Můžete si k obědu nebo lehčí večeři připravit chutnou frankfurtskou polévku, která je sytá a lahodná. Výhodou tohoto pokrmu je fakt, že k němu nemusíte připravovat nic dalšího.

Jak na problémy spojené s hubnutím

Začali jste se stravovat zdravě a potkali vás zdravotní komplikace v podobě problémů se zažíváním nebo dokonce průjmy? Vaše tělo tak reaguje na změny, i tak je ale třeba s tímto stavem něco udělat. Jestliže se u vás objeví podobné komplikace, vsaďte na řepík lékařský. Ten má spoustu výborných účinků – působí protizánětlivě a dezinfekčně, napomáhá proti průjmům a tiší zažívací potíže.